Modern yaşam merkezleri sunan Evista fırsatlar dünyasını keşfetmek için Grup Şirketimiz Evista İnşaat web sitesini inceleyiniz! Evista İnşaat

Maskan Süt

Yeni teknolojimiz ile size sütün ilk günkü tazeliğini uzun süre saklayabileceğiniz, doğal ve lezzetli Maskan Günlük Süt’lerini sunuyoruz.

Sütte güven ve lezzet arayanların bir numaralı tercihi Maskan Süt, Maskan çiftliğinin doğal, taptaze sütlerinden üretiliyor. Maskan, bileşimindeki protein, yağ, karbonhidrat, mineral ve vitaminlerle her yaştan insan için eşsiz bir besin olan sütü, doğasındaki değerleri koruyarak, sağımdan sonra en geç 24 saat içinde satış noktalarına ulaştırırken, tazeliğinin güvencesi olarak, tüketicilerine taze günlük süt ürünlerinin üzerinde üretim tarihini sunma ayrıcalığını devam ettiriyor. Bu sayede,ailelerine en iyisini vermek isteyen sevgi dolu ve özenli anneler, tazeliğinden emin bir şekilde günlük sütlerine ulaşabiliyorlar. Pastörizasyon, çiğ sütte bulunan hastalık yapıcı mikroorganizmalardan kaynaklanan sağlık risklerini ortadan kaldırmak amacıyla, ileri teknoloji ürünü kapalı sistemlerde gerçekleştirilen bir ısıl işlem tekniğidir. Pastörizasyon sütün 72°C’ta en az 15 saniye tutulmasıyla gerçekleştirilir. Bu sıcaklık ve süre çiğ sütte bulunan tüm hastalık yapıcı mikroorganizmaları öldürmek ve sütün besin değerini korumak üzere bilimsel olarak tespit edilmiştir.

 

 

 

TOP