Modern yaşam merkezleri sunan Evista fırsatlar dünyasını keşfetmek için Grup Şirketimiz Evista İnşaat web sitesini inceleyiniz! Evista İnşaat

Faaliyet Alanlarımız

 

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Firmamız,  çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu korumakta ve 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Ulusal İnşaat ve Hayvancılık Sektörü’nü uluslararası standartlarda temsil ederek, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir.

Maskan İnşaat; üst yapı imalatı, güçlendirme ve alt yapı   alanlarında faaliyet göstermektedir.

Maskan inşaat ve Evista İnşaat’ın (www.evistainsaat.com.tr) kurucusu Alaattin Maskan olup, kuruluşundan bu yana İstanbul ve Erzurum başta olmak üzere, Doğu Anadolu il ve ilçelerinde tamamlanmış ve şu an halen devam etmekte olduğu önemli projelerle, sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır.

Maskan İnşaat yaklaşık 20 yıllık inşaat yapımı ve kamu mevzuatı dahilinde devlet tesisleri ve yatırımları yapan; okul, banka, hastane, iş merkezi, spor salonları, öğrenci yurtları ve konut inşası alanında faaliyet gösteren ve profesyonel çözümler üreten deneyimli bir firmadır.

ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) standartlarında  faaliyet gösteren şirketimiz, teknik personel olarak Mimar inşaat mühendisi iç mimar elektrik ve makina mühendislerini bünyesinde bulundurarak bütün projelerini büyük bir ciddiyet ve titizlikle yürütmektedir.

Kentsel dönüşüm kapsamında ev sahiplerinin kiraları nakil giderleri karşılanarak tevhid imar artışları plan proje avam projeler tatbikat projeleri emsal artışları zemin etüt çalışmaları sismik araştırmalar yapılarak depreme karşı dayanıklı ve en modern ve ferah konutlar inşa etmek temel hedefimizdir.

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. Maskan İnşaat bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

Şirketimizin tamamladığı projeleri incelemek için tıklayınız.

Şirketimizin devam eden projelerini incelemek için tıklayınız.

 

 

TOP