Modern yaşam merkezleri sunan Evista fırsatlar dünyasını keşfetmek için Grup Şirketimiz Evista İnşaat web sitesini inceleyiniz! Evista İnşaat
Sort By: Direction:
 • Süt Sığırcılığı

  Süt Sığırcılığı

  Et ve süt ürünleri alanında da faaliyet gösteren işletmelerimiz,  yüksek teknoloji ile donatılmış, İslami kurallara uygun, büyükbaş hayvan kesimi yapılabilen, modern kesim tesislerinden birine sahiptir.  Tesislerimizde, günümüzün en modern soğutma tekniğine sahip soğuk hava depoları bulunmaktadır. Tesislerimizde Süt, Peynir, Yağ ve Lor Peyniri üretimi yapılmaktadır.

 • Damızlık üretimi

  Damızlık üretimi

  Şirketimiz, dış ve iç ortamda, mükemmel havalandırma ve hava kalitesinde, rahat, stresten uzak, sağlıklı, gürültüsüz ve uygun aydınlatmada damızlık sütçü sığır, damızlık etçi sığır ve damızlık düve yetiştiriciliği yapmaktadır.

 • Soğuk hava Deposu

  Soğuk hava Deposu

   

  Şirketimiz bünyesinde bulunan endüstriyel soğuk hava deposu, mükemmel izolasyona sahip yalıtım materyallerinden oluşmaktadır. Uluslar arası standartlara uygun olarak tesis edilen soğuk hava depomuz yüksek ısı yalıtımı olup, 80 adet büyükbaş hayvanın şok muhafazasını sağlamaktadır.

 • Besicilik

  Besicilik

  Şirketimiz kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün yelpazesini ve kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

 • Kesimhane

  Kesimhane

  Her gün düzenli olarak temizlik ve dezenfeksiyonu yapılan kesimhanemizde günlük 50 adet büyükbaş hayvan kapasiteli İslami kurallara uygun olarak kesim yapmaktayız. Kesimi yapılan hayvanlar, yüksek teknolojiye sahip makinelerde otomatik olarak işleniyor ve karkas ete dönüştürülüp parçalanıyor, ambalajlanıp etiketleniyor ve dinlendirilmek üzere soğuk hava depolarına alınıyor.

TOP