MASKAN İNŞAAT

MASKAN İNŞAAT

SEKTÖRDE 20. YIL

SEKTÖRDE 20. YIL

MODERN VE GÜVENİLİR YAŞAM ALANLARI İNŞA EDİYORUZ

MASKAN ET

MASKAN ET

KALİTE VE LEZZETTE ÖNCÜ

KALİTE VE LEZZETTE ÖNCÜ

KALİTE VE LEZZET KONUSUNDA ET KEYFİNİ DORUĞA TAŞIYORUZ

MASKAN SÜT

MASKAN SÜT

%100 DOĞAL | SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ

%100 DOĞAL | SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ

DOĞAL, LEZZET VE SAĞLIK DOLU!

Modern yaşam merkezleri sunan Evista fırsatlar dünyasını keşfetmek için Grup Şirketimiz Evista İnşaat web sitesini inceleyiniz! Evista İnşaat
Sort By: Direction:
 • İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları

  Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

 • Maskan Misyonu

  Maskan Misyonu

  Misyonumuz; müşterilerimize, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanalarda adil ve piyasada rekabet edebilir fiyatlar üzerinden en üstün kalitede hizmetler sunmaktır.

  Dakik, detaylara önem veren ve hizmet odaklı yaklaşımlarımızla tüm alanlarda

 • Çevre Politikamız

  Çevre Politikamız

  Şirketimizin merkez ve şantiyelerinde çalışan tüm personelinin çevre bilincinin geliştirilerek sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi oluşturmak,

  Bu bağlamda; resmi , gönüllü kurum ve kuruluşlar

 • Maskan Yönetim Kurulu

  Maskan Yönetim Kurulu

   

   

   

   Yönetim Kurulu Başkanı

  Alaattin MASKAN

       

   Mali İşler Müdürü

  Erhan MASKAN

   Pazarlama Müdürü

  Ercan MASKAN

 • Kalite Politikamız

  Kalite Politikamız

  Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde Erzurum başta olmak üzere, Doğu Anadolu il ve ilçelerinde tamamlamış ve şu an halen devam etmekte olduğu önemli projelerle, Maskan; ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) kalite belgesiyle kalitesine güvenilen

 • Şirket Profili

  Şirket Profili

  Maskan İnşaat Taahhüt Gıda Petrol Ürünleri, Hayvancılık, Dayanıklı Tüketim Malları, Toplu Temizlik, Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.

  Firmamız 1987 yılından itibaren inşaat sektöründe ortaklı ve alt yüklenici sistemi ile hizmet verip, ağırlıklı olarak kamu işlerini yapmaktadır. 2002 yılında işlerini diğer aile bireylerinden devir alan Alaattin Maskan 21.03.2002 tarihinde Maskan İnşaat Ltd. Sti.’ni kurmuştur.

 • Maskan Vizyonu

  Maskan Vizyonu

  Vizyonumuz; güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak. Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslar arası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

TOP